зірки у благодійній колекції Андре Тана стали волонтерами проекту відбудови України

Українські артисти стали амбасадорами колекції Андре Тана «YA MYRNE NEBO», яку дизайнер створив разом з благодійним фондом “За мирне небо”.  В фотопроєкті, присвяченому відбудові постраждалих від російської агресії домівок, взяли участь: KHAYAT, Альона Омаргалієва, Анна Добриднєва, Гєна Вітер, Анна Жижа, Lavika та TOM SODA.

Концепт «YA MYRNE NEBO» – відображає ідентичність українців через символи та людей, які формували національну ідею та говорить про те, що кожен з нас формує нову історію і впливає на майбутнє України. Кожен є тим самим пазлом, з якого складається «Мирне небо» для українців, в яких його забрали.

Учасники фотопроєкту, яким керував відомий фотограф Ruslan Pukshyn, також поділилися думками про те, що для кожного з них значить «Мирне небо» для того, щоб сказати світові, як це бути українцем сьогодні.

Альона Омаргалієва: “Мирне небо – коли кожен з нас впевнений в завтрашньому дні.”

KHAYAT: “Мирне небо – це знати, що буде завтра та мати серце наповнене впевненістю і свободою.”

Анна Жижа: “Мирне небо непотрібно закривати.”

Анна Добриднєва: “Мирне небо – це сонячні, спокійні ранки в Криму і зоряні, тихі ночі в Карпатах. Це посмішки українських дітлахів.”

Гєна Вітер: “Мирне небо – це вільно дихати на своїй землі.”

Lavika: “Мирне небо – це коли прокидаєшся від пташок і дитячого сміху, бо хтось йде до школи, а ти вариш каву вдома з посмішкою на вустах.”

TOM SODA: “Мирне небо – це, коли з нього тільки дощ чи сніг.”

Зазначимо, що фотопроєкт став частиною благодійного вечора фонда “За мирне небо”, де колажі з зірковими амбасадорами продавались в якості лотів на відбудову чергових, понівечених російською агресією, українських осель.

Придбати благодійні вироби та стати частиною чистого обрію для нашої країни, коли війна ще триває – можна на офіційному сайті дизайнера ANDRE TAN.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.