Зірки серіалу «Кава з кардамоном» збирають кошти для колег на передову

8 лютого у Києві українські актори театру та кіно Олена Лавренюк, Віталій Ажнов, Михайло Матюхін об‘єднаються на благодійному вечорі на підтримку своїх колег, які наразі воюють на передовій. Саме з цими українськими героями артисти разом працювали на знімальному майданчику серіалу «Кава з кардамоном». 

«Цей вечір для того, щоб підтримати хлопців з  241 першої бригади Тро Голосіївського 204 батальйону, які збирають на БПЛА! Нещодавно разом з ними ми працювали над «Кава з Кардамоном», а тепер вони захищають нас і дають змогу жити! Тож приходьте! Чекатиму!», – поділилася на своїй сторінці у Facebook головна героїня серіалу «Кава з кардамоном» Олена Лавренюк. 

https://www.facebook.com/100003012025908/posts/pfbid02FCDCsgZJ5myptk3MXeSEURhYxCEMo3WAPZrsQeL3yWFaNKTddpyqxDdaVCidy6FVl/?d=n

У групуванні 241 бригади Україну обороняє колега Олени Ловренюк по кінозйомкам  – Адам Міллер, адміністратор SE Production. 

«Ми не зупиняємось, та рухаємось далі. Не зважаючи на втрати, моральну виснаженість та втому. Готуємось, збираємся та будемо робити роботу…

Кожна Ваша копійчина/гривня дуже важлива для нас. Всіх міцно обійняли та потиснули руку!», – написав у своїх соцмережах Адам. 

Поетичний перформанс  відбудеться 8 лютого у ресторані Vicini

вул.Драгомирова,16

19:00. Вхід вільний.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.