19 серпня о 18.00 в столичному театрі ім. Твана Франка відбувся грандіозний показ нової колекції бренду Зерно – «Зерно Незалежності».

На подіум вийшли люди, які визначають обличчя сучасної України в різних сферах: бізнесвумен, політикині та зірки шоу-бізнесу й громадські діячки. Вино, музика, спілкування у винятковому товаристві — і модернова українська ідентичність, втілена у одязі та аксесуарах.

Засновниця бренду “Зерно” Христя Патик – живе уособлення образу сучасної бізнесвумен, яка з одного боку всотала в себе з вихованням і з досвідом велетенський обсяг знань про традицію, стиль, матеріали, крій етнічного одягу, а з іншого – вибудовує бізнес згідно з сучасними трендами у корпоративній культурі.

Бренд “Зерно” сповідує принципи slow fashion тa sustainable fashion, бренд став у тому числі й інструментом культурної дипломатії, позаяк його обирають українки всього світу для офіційних заходів.

У показі прийняли участь наші відомі українці.
Римма Зюбіна
Наталія Сумська
Анжеліка Рудницька
Maryna Tymofijchuk
Роман Безсмертний
Tetiana Mokridi
Віталій Кириченко

Дійство проходило під неймовірні мелодії сопілки

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Фото Оксана Сухонос
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».