Запальний пасадобль та хвилина мовчання: чим запам’ятався 6 ефір Полякової у грузинських «Танцях»

Потужний номер співачки під український хіт «Ой, у лузі червона калина» сколихнув мережу. 

Учора відбувся шостий ефір грузинських «Танців з зірками», в якому Оля Полякова бере участь разом з танцівником свого балету Максом Єжовим. Цього разу суддів проєкту співачка вразила палким пасадоблем на трьох в образі калини: до пари Полякова-Єжов долучився відомий грузинський баскетболіст та фіналіст минулих «Танців» Гіга Кветенадзе. За патріотичний номер артистка отримала 23 бали, що є одним з найкращих результатів ефіру, і продовжить боротьбу за перемогу наступного понеділка. 

Перед оголошенням оцінок суддів співачка звернулася до ведучих з проханням вшанувати пам’ять полеглих грузинів з інтернаціонального легіону, які загинули днями в боях під Бахмутом. Слова Полякової стали найзворушливішим моментом ефіру. 

– Можна перед тим, як ми слухатимемо ваші оцінки, я хочу сказати про те, що ця пісня сьогодні є гімном нашої країни. Нашим другим гімном цієї війни. І разом із нами, з українцями, зараз воюють у грузинському легіоні грузинські воїни. Вчора під Бахмутом загинуло п’ять грузинів за Україну. Я хочу зараз вшанувати пам’ять цих людей, грузинів, українців у цій страшній війні, – сказала артистка.
Відео: https://www.instagram.com/reel/ClzJAXjAMb1/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.