З благодійною місією у Каннах: KAMALIYA святкує День народження

18 травня, співачка KAMALIYA святкує свій 46-й день народження. Артистка відклала пишне святкування та відправилася до міста Канни з благодійною місією. Співачка представить  музичну програму на каннському кінофестивалі. Там у рамках культової світової події відбудеться благодійний вечір української культури – UKRAINIAN FASHION FILM FESTIVAL. 

Команда UFFF має за мету детальніше познайомити європейську арт-спільноту з душею України через її культуру, моду, кіно, мистецтво та кухню. Показати сучасну Україну, що створюється кожного дня: повертає своє минуле, даючи йому життя в теперішньому, щоб зберегти свою ідентичність в майбутньому. 

«Я дуже рада, що саме у свій День Народження маю честь бути присутньою на урочистій щорічній події –  Каннському кінофестивалі! Цього року тут відбудеться мій виступ та благодійний аукціон на підтримку проєкту постачання евакуаційних машин для поранених на передову, яким опікується благодійний фонд «Коло», а також проєкт «Пташки» благодійного фонду “Відчуй”», – коментує KAMALIYA. 

У цей вечір відбудеться  презентація стрічок від Державного агентства з питань кіно, показ колекцій українських  дизайнерів,  частування традиційними стравами в сучасній інтерпретації, арткорнер з роботами українських ремесників та митців, а також музичні виступи артистів. Ведучим UKRAINIAN FASHION FILM FESTIVAL стане Тімур Мірошниченко.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.