YUNA

14 грудня о 15.00 стануть відомі номінанти Національної музичної премії YUNA 2022. Оголошення імен артистів, які стануть претендентами на нагороди, відбудеться онлайн у режимі прямого ефіру.

Майданчиком трансляції стане YouTube-канал YUNAYunaAwards. У призначений час представники оргкомітету премії назвуть імена номінантів. Конверти зі списками номінованих по традиції презентує представник компанії Deloitte Ukraine – гаранта прозорості голосування та незмінного партнера YUNA.

14 грудня стануть відомі номінанти у 16 категоріях: “Найкраща виконавиця”, “Найкращий виконавець”, “Найкращий рок-гурт”, “Найкращий поп-гурт”, “Найкраща пісня”, “Найкраща пісня іншою мовою”, “Найкращий альбом”, “Найкращий відеокліп”, “Найкращий дует/колаборація”, “Відкриття року”, “Найкращий електронний хіт”, “Найкращий хіп-хоп хіт”, “Найкращий естрадний хіт”, “Найкраща пісня до фільму”, “Найкраще концертне шоу”, “Інший формат”.

На нагороди YUNA 2022 претендують роботи виконавців, які були випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року. На перемогу у категоріях “Найкраща виконавиця”. “Найкращий виконавець”, “Найкращий поп-гурт” та “Найкращий рок-гурт” можуть бути номіновані лише ті артисти, які протягом цього періоду випустили мінімум дві нових пісні.

“Довгий список кандидатів на премію цього року вражає не менше, ніж у минулі роки. В ньому, наприклад, було більше 250 альбомів та ЕР, близько 400 відеокліпів і більше 600 пісень. І це лише ті, хто потрапив у різні списки топ-100 національних радіостанцій та музичних телеканалів протягом року. Ми дуже тішимося з того, що українська музична індустрія настільки потужна, і впевнені, що статуетки YUNA 2022 виграють найсильніші з артистів”, – зазначив співзасновник та генпродюсер премії Павло Шилько.

Визначення номінантів YUNA 2022 відбувалося під час 1 туру голосування за участі експертів журі премії. Цього року до його складу входить 75 представників музичної індустрії – радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів.

Посилання на майбутню трансляцію:

https://www.youtube.com/watch?v=qvGVMSVaPM4

Церемонія нагородження переможців премії YUNA 2022 відбудеться навесні 2022 року.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian