Юджин та BABYCHOPPA  випустили свій перший україномовний реліз

Юджин та BABYCHOPPA презентують трек «Горіх». Вайб та слова в приспіві змушують твоє тіло реагувати та підіймають настрій! Якщо ти шукав щось, під що можна потанцювати в тіктоці, або на майданчику в клубі – то це саме те, що тобі потрібно!

Ідея трек «Горіх» була дуже проста, написати простенький але заїдаючий приспів, де два виконавці розповідають про те, як вони закохалися в жіночій «Горіх», трек не має якогось складного філософського сенсу, і направлений лише на те, щоб розважити публіку цікавими строчками і крутим звуком!

Юджин: «Мені хотілось написати щось, що буде підіймати настрій, бо паралельно я – автор під ключ, і написав вже багато пісень, які актуальні подіям , що кояться навколо. Тому, ставлячи себе на місце слухача, хотів би слухати те, що буде підіймати  мені настрій , і в моменті відволікати від усіх подій , які я і так бачу на власні очі. Я закінчив приспів та перший куплет, і думав кого б ще покликати на реліз. BABYCHOPPA – з його почуттям гумору та крутими панчами, ідеально влився в повну картину».

Це перший україномовний реліз музикантів. Але співаки зазначають, що не хочуть бути лише як автори, тому планують випускати власні пісні і надалі.

«Я люблю розвиватись, і пробувати себе в різних жанрах, тому «Юджин» місцями буде серйозним, але в основі будуть розважальні пісні», – зазначає Юджин.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.