Євробачення-2022: оголошена друга десятка країн-фіналістів

Під час другого півфіналу Євробачення-2022 з-поміж вісімнадцяти країн-учасниць обрали другу десятку виконавців, які змагатимуться за перемогу у фіналі конкурсу 14 травня.

Переможцями другого півфіналу, який відбувся 12 травня в італійському Турині, стали: 

  1. Бельгія: Jérémie Makiese — «Miss You»
  2. Чехія: We Are Domi — «Lights Off»
  3. Азербайджан: Nadir Rustamli — «Fade To Black»
  4. Польща: Ochman — «River»
  5. Фінляндія: The Rasmus — «Jezebel»
  6. Естонія: STEFAN — «Hope»
  7. Австралія: Sheldon Riley — «Not The Same»
  8. Швеція: Cornelia Jakobs — «Hold Me Closer»
  9. Румунія: WRS — «Llámame»
  10. Сербія: Konstrakta — «In Corpore Sano»

Пряма трансляція другого півфіналу пісенного конкурсу Євробачення-2022 велася на всіх платформах Суспільного: на телебаченні, радіо, на діджитал-платформах і навіть у додатку «Дія». Коментував музичну подію незмінний Тімур Мірошниченко. Ведучі пісенного конкурсу Євробачення-2022 у Турині — Алессандро Каттелан, Лаура Паусіні та Міка.

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Українафейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Зазначимо, 10 травня гурт «Kalush Orchestra»пройшов у фінал пісенного конкурсу Євробачення-2022 з піснею «Stefania» та виступатиме у першій частині фіналу 14 травня.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, забезпечує відбір і участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», а також виступає офіційним транслятором конкурсу.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.