Як зробити сьогодні правильний екологічний день для себе та планети? розповідає український  мольфар Макс Гордєєв

Що таке День Землі?

День Землі — це час, коли багато езотериків і духовних спільнот збираються разом, щоб вшанувати природний світ і з’єднатися з ним. Для тих, хто дотримується земних духовних традицій, настав час визнати цикли природи та взаємозв’язок усіх живих істот.

Для самого мольфара- це день натхнення, трансформації та переродження. Це день, коли можна щось зробити для нашої планети і таким чином стати одним цілим з Матір’ю Землею. Наша планета- це, як наш організм,  а ми в ньому  своєрідні клітини. Ці правила, які Максим  наводить нижче можна використовувати кожного дня, але в цей день особливо.

Що не можна робити в день землі:

1.Не смітіть! Енергетичне коло в якому ми з вами живемо, нів’якому разі не можна руйнувати. Зараз нас чекає період виїздів на природу, прошу замініть пластик на більш екологічний посуд та не забувайте прибирати за собою

2. Економте електроенергію. Велике споживання електроенергії негативно впливає на вібрації нашої землі. Намагайтеся  сьогодні не вмикати всі пристрої одночасно.

3. Якщо є така можливість- не пересувайтесь автомобілями. Усім відомо, що бензин і газ знищує нашу землю. Пам’ятайте, що земля це дуже важлива наша енергетична цінність, а особливо українська.

4. Рекомендація від мене – кинути палити! Сигарети несуть забруднюючу негативну енергію для нашої планети. Ви сьогодні можете попросити енергію землі, щоб допомогла вам позбутись від цієї шкідливої звички.

5. Не використовуйте хімікати! На дачах та селах можна поратись в землі, але без хімічних речовин. Також у прибиранні використовуйте сьогодні натуральні миючі засоби.

6. Не завдавайте шкоду природі!

Енергія землі цього дня дуже чутлива. Особливо пам‘ятаємо про це, якщо плануємо сьогодні виїзди на природу, чи пікнік.

Про позивні речі, які принесуть вам багато добра:

Що можна та треба робити у День Землі?

1.Виходити на природу та прогулянки, якщо хочете повернути до себе силу, енергію, добро. Саме природа знищує весь негатив. Насолоджуйтесь та відчуйте енергію землі в цей день.

2. Медитація на свіжому повітрі.  Закриваємо очі, сідаємо спиною до дерева та фокусуємося на цьому моменті тут і зараз. Підійде 10-15 хвилин, допоки вам буде комфортно.

3. Візьміть участь у місцевих прибираннях, або просто поприбирайте у лісі, чи парку. Ви не тільки очистите таким чином енергію  землі від негативу, а й свою.

4. Посадіть щось сьогодні, це може бути будь-яка рослина, чи дерево. Це вам принесе, не тільки позитивну енергію, але й матеріальні блага.

5. Творчість. Позитив. Сміх. Якщо бажаєте сьогодні отримати натхнення, проявляйтесь у будь-якому виді творчості та надихайтесь позитивними емоціями та сміхом.

ВІДЕО: https://youtu.be/Artc6hxh_5E

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.