Як "дістати" інформацію з розбитого смартфона?

 Пошкодження екрану – найгірший сценарій для кожного користувача телефону. Якщо зображення немає або тачскрин не реагує на дотик, прямий доступ до даних, що зберігаються у внутрішній пам’яті смартфона, втрачено. Найчастіше ремонт екрану коштує дорожче, ніж покупка аналогічного, але робочого телефону. Але ж чи можна вивести вміст старого смартфона на дисплей іншого пристрою?

Перевірте, чи вигідно відремонтувати дисплей

 Якщо телефон був застрахований, то користувач має шанс скористатися безкоштовною послугою відновлення. Також смартфони марки Poco можна недорого відремонтувати, вибравши потрібний дисплейний модуль тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/brand/poco . Однак у ситуації, коли ремонт неможливий або просто занадто дорогий, краще подумати про інші способи відновлення доступу до даних.

Спробуйте відобразити екран телефону на комп’ютері

 Існує низка програм, створених спеціально для відображення інформації з розбитих телефонів. До них відносяться Android Data Recovery, UltFone, FonePaw та ApowerMirror. Варто мати на увазі, що багато з них вимагають оплати, тому перед покупкою такого програмного забезпечення переконайтеся, що ваш смартфон працює. Для цього:

  • увімкніть телефон, утримуючи кнопку живлення,
  • якщо смартфон тривалий час не використовувався, спочатку підключіть його до зарядного пристрою,
  • підключіть телефон до комп’ютера за допомогою сумісного кабелю USB.
  • якщо телефон працює нормально, комп’ютер повинен підтвердити, що пристрій підключено. На жаль, для прямого доступу до вмісту телефону необхідний режим налагодження USB. Якщо ви не увімкнули його до того, як розбився екран, саме час скористатися спеціальним додатком.
  • завантажте та встановіть програмне забезпечення на свій комп’ютер для відновлення даних телефону.
  • запускаємо спеціальну програму
  • в інтерфейсі програми виберіть типи файлів, які потрібно шукати на своєму смартфоні.
  • скопіювати отримані файли можна на свій комп’ютер.

  Майте на увазі, немає 100% гарантії, що відновлення даних телефону буде успішним. Якщо у вас немає досвіду в цьому питанні, і ви не хочете ризикувати, скористайтеся послугами сервісу, що спеціалізується на цій тематиці.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.