YA_INAYA презентує відео анімацію на трек «Откуда нападение»

Українці від початку війни намагались достукатись до країни агресора різними шляхами – один з них через творчість.

Трек «Откуда нападение» входить у склад пісень YA_INAYA напрямку ʼʼYA_INAYA вЄщаЄтʼʼ – це сатиристично-саркастичний напрямок виконавиці в стилі art house hip-hop, завдяки якому вона вєщаєт про гострі та актуальні теми. 

Він написаний російською мовою для аудиторії з СНГ, щоб вони змогли почути правду про жахливі події в Україні через творчість та для українців, щоб було що включати, коли хтось почне казати про “де ви були вісім років, коли бомбили Донбасс?”. Містить в собі істинний сценарій цієї війни. 

«На цей трек мене надихнула мульт героїня Масяня. Коли я побачила мульт «Масяня о войне» я надихнулася сміливістю творця цієї геройки Олега Куваєва та вирішила вєщати правду про події в Україні через такий напрямок.
Завдяки  цьому я створила свою геройку, яка вЄщаЄт правду, підіймаючи різні актуальні та гострі питання. 

Він про масову пропаганду ідеології Радянського Союзу, якою були пропитані люди СРСР. 

Коли почався  повномасштабний напад на Україну всі українці кричали у весь голос про те, що це війна, що на нас нападають і всі розуміли звідки був цей напад, але нас не всі чули.

Тому моє бажання все ж таки відкрити «сліпим» очі тільки зростало» – каже співачка.
В треку на беках лунають найвідоміші фрази останнього часу: «где вы были восемь лет», «это не мы развязали эту войну»,  «все не так однозначно», «это спецоперация», «наша совесть чиста» та інші.
Наразі співачка знаходиться у Грузії, де приймає активну діяльність у благодійних концертах, пише українські пісні та розповідає мешканцям про жахливі події в Україні.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.