«Чорноморські Ігри» — наймасштабніший та найпрестижніший благодійний дитячий фестиваль на території України, який заснований президентом компанії «Таврійські Ігри» Миколою Баграєвим.


Цей фестиваль став брендом у професійному та медійному середовищі. Він містить наступні заходи: вокальний конкурс серед дітей віком від 6 до 16 років; дискусійний клуб за участі членів журі конкурсу та відомих медіа персон; музичне шоу за участю українських зірок та інші розважальні програми для дітей та батьків.
Основні завдання фестивалю є: організація великого благодійного свята; пошук, відкриття та розвиток талановитих дітей в Україні; ознайомлення широкого загалу з талановитими дітьми України за допомогою усіх видів комунікацій; популяризація здорового образу життя; організація дитячого дозвілля та відпочинку; популяризація Херсонщини як туристичного краю; обмін досвідом між досвідченими фахівцями музичної галузі та тими, хто лише стає на цей шлях; популяризація української пісні та стимулювання її створення.

Конкурс буде проходити у кілька етапів:
1 квітня – 29 квітня – оцінювання заявок;
30 квітня – оголошення результатів;
14 – 16 травня – прослуховування виконання наживо у місті Києві;
1 – 2 червня – оголошення результатів;
20 серпня – півфінал (місто Скадовськ)
21 серпня – фінал (місто Скадовськ)
22 серпня – змагання за Гран-прі та гала-концерт (місто Скадовськ).
Участь у фестивалі є безкоштовною для конкурсантів.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.