На арені київського «Палацу Спорту» було по справжньому гаряче. 7 рейтингових поєдинків, 2 протистояння від Army MMA – українських та грузинських військових і бій за вакантний пояс чемпіона світу у ваговій категорії до 70 кг.

Спортсмени подарували феєричне шоу-продовження гран-прі за титул у вазі до 57 кг.

У попередньому турнірі переміг Дмитро Орлов, його суперник мав визначитись серед пар Саттар Махмудов – Іван Андрющенко та Ата Атдаєв – Сергій Літвінов.

Одноголосним рішенням суддів азербайджанець та представник Таджикистану подолали своїх опонентів та вийшли один на одного. Втім, бій між ними не відбувся через травму Махмудова. То ж, Атдаев автоматично потрапив на Дмитра Орлова. Бій між ними за титул відбудеться на WWFC21.

У двох головних протистояннях вечора вболівальники побачили ефектні нокаути.

Українець Володимир Чудновець, який перед двобоєм демонстрував надвисоку впевненість, вийшовши у клітку із вогняним факелом, у підсумку опинився на настилі октагону. Молдованин Крістіан Карауш так само, як і Чудновець є яскравим фінішером і цього разу з перемогою фінішував саме він. Представник Молдови підловив українця у першому раунді та закінчив бій достроково.

Подібне відбулося і у головному протистоянні вечора. За пояс у вазі до 70 кг змагалися українець Віктор Стоян проти латвійця Олександра Чижова. Чижов з самого початку став пробивати у корпус та штурмувати печінку суперника, при цьому не даючи можливості атакувати себе. Також Чижов відбивав ногу Стояна лоу-кіками і в один момент підловив Віктора ударом у скроню, після чого той вже у першому раунді опинився в горизонтальному положенні.

Відтак, WWFC отримала нового чемпіона. Олександр Чижов після бою заявив, що прагне битися за пояс також у ваговій категорії до 77кг та стати першим хто володітиме одночасно двома титулами в лізі.

Вечір завершено, однак попереду ще більш грандіозне свято. З 7 по 9 листопада Україна прийматиме у київському Палаці Спорту чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв. Нагадаємо, що на Чемпіонаті Світу у Сінгапурі 2019 року українські бійці виграли в загальному заліку, здобувши найбільше нагород, тож тепер докладуть максимум зусиль, щоб і на континентальній першості перед власними вболівальниками виступити максимально успішно.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».