У вівторок, 10 серпня, Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва Музей Києва. Museum of Kyiv та Iryna Fedorenko(SEMIRA) у рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва “Сліди” представили виставку “INDEPENDENCE”. “Кожен із нас залишає свої сліди. Якими вони будуть – залежить від оточення, обставин, моменту, а найбільше – від нас самих.” – повідомили журналістам Lucky Ukraine.

Виставка «INDEPENDENCE» у рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва “СЛІДИ”, яка організована до Дня незалежності в Музей Києва. Museum of Kyiv

Фестиваль сучасного українського мистецтва “Сліди” — це масштабний артпроєкт, що проводиться вже втретє. Цього разу на виставці можна побачити, як митці рефлексують на тему Незалежності в широкому сенсі цього слова, а також оцінити здобутки сучасних митців, які сформувалися в добу Незалежності України.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Фото Несін Євгеній
PR LuckyUkraine PR

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».