Виконавиця TikTok хіта ROMA TUZ презентує новий відеокліп «Челентано»

Співачка з Івано-Франківська ROMA TUZ презентує нову відеороботу на композицію «Челентано», яка є частиною відеотрилогії про стосунки двох закоханих.

«Челентано» є приквелом кліпу «Автомат», що вже місяць знаходиться у музичних трендах українського YouTube. На пісню відзняті десятки тисяч відео у TikTok, що неймовірно тішить молоду співачку.

«Я натхненна успіхом пісні «Автомат». Це дійсно важлива робота для мене, яка знайшла відгук у великої авдиторії. Українська музика наразі розквітає і я безмежно вдячна нашим захисникам, що боронять Україну. Адже саме завдяки їм ми маємо можливість працювати та розвивати нашу сучасну музику», – зазначила ROMA TUZ.

Відеоробота «Челентано» розповідає про найпотаємніше у стосунках між двома закоханими. Як і у пісні «Автомат», співачка розповідає історію свого особистого життя, яка у цьому кліпі завершується гепі-ендом. Авторкою цієї композиції є сама ROMA TUZ.

Відео: 

«При написанні композиції я надихнулась італійським актором Адріано Челентано та його історією кохання. Вже понад 50 років він у шлюбі зі своєю дружиною, за історіями журналістів, актор так само палко кохає обраницю, як і на початку їхніх стосунків. Тому у однойменній пісні, Челентано став для мене прототипом головного героя, уособлення кожного закоханого чоловіка», –  так співачка прокоментувала деталі створення пісні

У кліпі головна героїня зустрічається з коханням свого життя та думає, що це назавжди. Неземні почуття, парні татуювання, біла сукня, обмін клятвами – все це глядачі побачать у новій відеороботі «Челентано». Проте чи насправді гепі енд є таким солодким? Дізнаєтесь вже зовсім скоро.

Посилання на стрімінги: https://e-muzyka.ffm.to/rr9jnbx

ROMA TUZ – представниця нової української хвилі співачок, які розпочали свій творчий шлях у період російсько-української війни. Наразі виконавиця створює пісні поза часом, намагаючись внести власне звучання в українську музику та самостійно створюючи власні пісні. Композиція «Автомат» стала справжнім TikTok-хітом та отримала вже понад 25 тисяч відеороликів. Відеороботи співачки є у ротації провідних українських музичних телеканалів. Окрім того, ROMA TUZ дає і нове звучання вже популярним хітам: її україномовний кавер легендарного треку «Вахтерам» гурту Boombox набрав сотні тисяч переглядів у TikTok, а також отримав позитивний відгук і від самого фронтмена гурту та автора композиції – Андрія Хливнюка.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.