Роман Гороховських, що співає під псевдонімом ROMOZA, презентує свій перший сингл після повномасштабного вторгнення рашистів. Головна тема пісні: війна, як її сприйняли звичайні люди.
Більшість із нас навіть уві сні не могла уявити, що жахітні події з голлівудських блокбастерів можуть стати реальністю сьогодення українців. Кожен українець має свою історію про 24 лютого, свою долю та шлях. Потрібно лише пам’ятати, що українці – хороші люди.
“Просто хороші люди” – це пісня для українців, які кожен на своєму місці наближають перемогу, та для всіх, хто підтримує Україну у боротьбі з російською агресією. А ще – для тих, хто народиться та буде жити в Україні вже після перемоги, щоб знали, як все було. Думаю, варто було б присвятити пісню простим людям, які стали захисниками Вітчизни.
“Війна “обнулила” життя – минуле залишилось десь далеко, майбутнє неможливо планувати, оскільки кожна хвилина може стати останньою. Ніхто з українців не почувається в безпеці, залишилось тільки сьогодні та зараз, дії сьогодні мають наближати перемогу. Війна з росією – це боротьба з минулим за майбутнє”, – коментує Роман.

24 лютого всі діти України прокинулись та почули від батьків, що на нас напали, в країні війна. Навіть ті, хто не опинились під обстрілами, ніколи вже не забудуть цей ранок. Це травма, яку отримала кожна дитина, і буде жити з нею все життя. Одночасно з виходом пісні “Просто хороші люди”, ROMOZA презентує на своєму YouTube-каналі екранізацію пісні, в якій показується весь сенс пісні та ще глибше висвітлюється проблема дітей та війни. Багато артистів у свої відеороботи додають кадри війни, та разом з приверненням уваги, фрагменти війни у відео – тригерний момент, який ще більше може загнати глядача в серйозну депресію. Саме тому, події кліпу “Просто хороші люди” розгортаються навколо дитячих малюнків.

“Пісня проста, як дитячий малюнок – тут чітко зрозуміло, хто добрий і хто поганий. Мабуть, саме тому і народився такий сюжет відео. Він просто миттєво народився у мене в голові: я займався якимись іншими справами та раптом уявив дівчинку, яка малює, та її малюнки змінюються під час війни”, – розповідає ROMOZA.
Так історично склалось, що більшість українців мали рідних та друзів в країні агресора. Хтось з початком повномасштабного вторгнення говорив слова підтримки, але не сказав, що був не правим. Хтось взагалі ніс дурню масштабу психічнохворої людини. Потрібно забути про поняття “хороших росіян” та припинити їх шукати, оскільки ціна такого пошуку – кров та життя українця. Тому, знаємо і пам’ятаємо, що хороші люди – українці.