Другими на Ukrainian Fashion Week #noseasonsrpt2021 свою колекцію представив відомий дует Олена Ворожбит і Тетяна Земскова.

Vorozhbyt&Zemskova пропонує модницям для осені костюми, сукні в білизняному стилі, чоловічі піджаки і летять брюки. Вся колекція представлена ​​в ніжній палітрі – відтінки карамелі, какао, молока, а також в насичених кольорах лайма, лаванди і м’яти.

Vorozhbyt & Zemskova створили минималистичную колекцію для мешканок мегаполісів. У цьому сезоні дизайнери роблять упор на чіткі лінії, вивірені пропорції, спокійну гаму, мінімум декору. У моді натуральні тканини – бавовна, віскоза, шовк, а також вироби з еко-шкіри. Олена Ворожбит і Тетяна Земскова акцентують «смачні» кольори, ніби з вітрин модних кав’ярень – це відтінки молока, карамелі, какао, топленого масла, лаванди, лайма і м’яти. Причому, один образ виконують в одній гамі, комбінуючи речі одного кольору. У колекції представлені приталені піджаки в поєднанні з широкими летять брюками, оверсайз сорочки і куртки, а також сарафани на тонких бретельках. З трендових деталей можна відзначити накладні кишені і металеві скоби.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Savenko
Технічний редактор Евгений Несин
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».