Від Революції Гідності 2014-го – до Народної Війни 2022-го: патріотичні пісню та відео «Вітер свободи» презентують музичні проекти з Коломиї Hutsul Planet і T.HUTSULS. Це перша спільна робота двох дружніх команд – натхненна мужністю та звитягою українського народу у жорстокій війні Росії проти України.
«Свобода духу нам дарована Творцем. / Народе мій, відчуй це – своїм серцем. / На своїй землі ти знову станеш переможцем, / І правнуки забудуть про ярма часи, / Довгі роки московської орди», – потужні слова авторства Михайла Балуха, написані ще півтора року перед повномасштабною війною, програмують перемогу українців над московською ордою і торжество вільного духу нашого народу – для всіх прийдешніх поколінь.  

  • Ми не випадково у відео «Вітер свободи» використали кадри восьмирічної давності – із Революції Гідності, феномену якої дивувався увесь світ, – розповідає засновник та керівник культурологічного проекту Hutsul Planet Михайло Балух. – Якби не було Майдану – не було б таких нечуваних свободи духу та сили у нашого народу, з якими він зараз героїчно знищує ворогів. Українці за ці вісім років війни і особливо за останній місяць вирости у Націю, рівних якій немає. І саме зараз той унікальний момент істини, коли наш народ будує новий світовий порядок – і укріплює своє історичне право бути переможцем і господарем на своїй землі.

Послухати пісенну прем’єру «Вітер свободи» від Hutsul Planet та T.HUTSULS та переглянути відео до неї можна тут:https://www.youtube.com/watch?v=WArRElCcEPA  

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian