Вітаємо із днем народження шеф-редактора Олесю Тарасенко

Свій день народження святкує прекрасна людина – Олеся Тарасенко, шеф-редактор 1-го блог-журналу України  “Lucky Ukraine”. 

Олеся – відома медіа персона, телеведуча, ведуча, маркетолог, переможець багатьох премій, організаторка проєктів культурної, соціальної та благодійної спрямованості. 

Віце-президент по комунікаціям в “World Woman Club Ukraine”, Голова “КУЖ Київ регіон” в “World Woman Club”, радниця голови в Об’єднання організацій роботодавців України, представниця роботодавців в Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, авторка книг в Видатні українці, які створюють Благотворче суспільства, засновниця в ArtKids Europe та  ArtFoundation, виконавча директорка в “Организації  роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів”.

Олея увійшла у Національний рейтинг “ТОП 100 видатних жінок Київщини” та Всеукраїнського рейтингу “Успішні жінки України”. Нагороджена у I та ІІ Національних преміях “Найкраща українка в професії” (маркетолог), в Всеукраїнській премії “МамаWOW”, в премії ТОП 50 “Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом “За розбудову України”.

Редакція видання та весь колектив щиро вітає іменинницю! 

У цей день прийміть наші найщиріші вітання з вашим днем! Нехай життєвий досвід і Ваші таланти стануть надійним орієнтиром на шляху до справжнього успіху і процвітання, а ваше натхнення стане вірним супутником у всіх ваших починаннях, удача освітлює Ваш життєвий шлях.

Ви – чудова людина, чуйний співрозмовник і неперевершена жінка. Будьте ще прекраснішою, усміхненою та чарівнішою. Радуйте всіх нас своєю присутністю і оптимізмом. Ми щасливі, що працюємо поруч з вами! 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.