Visit Ukraine запустив найбільший банк турів Україною

Сміливі міста, активний відпочинок, індивідуальні, сімейні, спа та гастротури – понад 200 ексклюзивних турів вже доступно для замовлення на сайті.

“Цей проект планувався ще задовго до початку повномасштабного вторгнення. Але ми не стали чекати закінчення війни, щоб реалізувати Visit Ukraine Tours, адже підтримка економіки країни важлива вже сьогодні. До кінця року наш банк буде налічувати щонайменше 1000 турів.” – каже СЕО Visit Ukraine Антон Тараненко.

В пакет кожного тура входить туристичне страхування з покриттям COVID-19 та будь-яких непередбачуваних витрат, пов’язаних зі здоров’ям.

А найголовніше – 10% від вартості кожного замовленого тура перераховуватиметься у Фонд підтримки українських біженців.

Україна – це вільна країна сміливих людей і незліченних можливостей. Вже сьогодні Visit Ukraine пропонує різноманітні тури безпечними регіонами України.

Українці та іноземні гості країни можуть забронювати кількагодинну екскурсію (українською або англійською мовою), одноденний тур, тур на вікенд або тривалістю 7-10 днів з проїздом, проживанням та харчуванням.

Крім того, вже зараз для бронювання доступні тури героїчними містами – Харків, Херсон, Маріуполь, які можна буде відвідати після перемоги України у війні.

Відкрити Україну сьогодні – це побачити, як живуть люди в очікуванні великої перемоги, і відчути, як б’ється серце всього вільного світу. Стань свідком великої історії та вирушай в подорож Україною разом з нами.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.