VIKA MIROVA презентувала SOUNDTRACK своєї душі

Відбулася презентація новогo альбому, співачки VIKA MIROVA. Захід відбувся у київському кінотеатрі. Місце було обрано не просто так – адже назва альбому звучить як “SOUNDTRACK”. На сьогоднішній день альбом вже доступний на всіх цифрових платформах.

VIKA MIROVA: “В цей альбом увійшло 15 треків, які ми обрали з 30 написаних. Думаю, що кожний знайде в ньому свою пісню”.

Артистка не помилилася. Не зважаючи на те, що на презентації деякі з пісень глядачі почули вперше, музика повністю поглинула кожного з присутніх і, мабуть, не було людини в залі, яка не підспівувала, навіть не знаючи слів.

Почути SOUNDTRACK завітали колеги співачки, серед яких співаки Віталій Кириченко (гурт Нумер 482) та Олексій Большой, співачки Ліда Тутуола, Наталя Морозова та SEVERINA, а також телеведучий Олександр Безрук, блогерка, Міс Світу plus size Міла Кузнєцова та інші.

VIKA MIROVA запалила всіх драйвовим вогнем, виконуючи зі сцени пісні з нового альбому та сюрпризом для всіх став вихід вокаліста гурту GREEN GREY Дмитра «Муріка» Муравицького. Він заспівав дуетну пісню разом зі співачкою і це настільки сподобалося глядачам, що артистів кликали на біс.

VIKA MIROVA: “Минулі 2 роки були складними для всіх, в тому числі для нас. Але ми зробили це! Мій другий альбом побачив світ! Я впевнена, що створений він для того, щоб влучити максимально в серце, максимально в душу, щоб зарядити вас енергією та різноманітнити ваш SOUNDTRACK”.

До речі, на три пісні з альбому вже відзнято відеокліпи, а ще три співачка обіцяє презентувати незабаром.

Ведуча вечора – голос радіо «Перець Фм» Ольга Вороніна.

Партнери заходу: журнал Телегід, Інтернет-видання Zvezdy.com.ua та tvoyshans.club, портал muzvar.com.ua, блог-журнал Lucky Ukraine, PR-агенція Lucky Ukraine PR.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.