Не так давно співачка VIKA MIROVA презентувала новий альбом під назвою SOUNDTRACK, а вже готова представити на розсуд глядачів кліп на пісню під однойменною назвою.

Зйомки відбувалися в найгарнішій, на думку команди співачки, країні – Португалії. Було багато думок та ідей з приводу локації, але все ж таки зупинили свій вибір саме на країні контрастів – Португалії. В задумці режисера, Влада Разіховського, було показати прогулянки головної героїні кліпу, співачки, по вечірньому місту – по його вузьким вулицях з багатим історичним спадком.

VIKA MIROVA: «Я дуже чекала на цю роботу і ось нарешті! Я вірю, що політ в прекрасну Португалію був не дарма та вам сподобається кліп».

Звісно, що на зйомках не обійшлося і без курйозів. Чого тільки коштувала втрата багажу, а при знаходженні виявилося, що частина речей була пошкоджена! Але професіоналізм знімальної групи дався взнаки та інцидент було вичерпано. Всупереч деяким труднощам, пов’язаних зі зйомками в іншій країні, співачка та вся команда задоволена отриманим результатом.

«Залишається один лиш крок, щоб зустрітися очима» – це слова з пісні «Саундтрек». Тож зробіть цей крок і перегляньте відеороботу за посиланням

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».