Відомий український стоматолог святкує День народження

Назарій  багато років розвиває українську стоматологію та відвідав понад 60 країн світу з лекціями

Ексклюзивно до Дня народження відомого українського стоматолога та спікера Назарія Михайлюка ми зібрали Топ 5 фактів про нього:

1. 1-й міжнародний виступ Назарія відбувся 17 червня 2011р. у місті Тірреніа в Італії. Відвідав 68 країн серед них Сполучені Штати Америки​, Канада, Бразилія, Мексика, Італія​, Японія, Іспанія, Португалія, Туреччина, Китай, Франція, Швеція​.

2. У 2013-му році Михайлюк розробив ручний інструмент для остаточного препарування (долото для зняття емалі — Deppeler) – розробив набір емалевих ножів з швейцарською компанією Deppeler та розпочав тісну співпрацю по розробці новітніх інструментів у стоматології.

2. У 2022-му році Назарій ініціював стоматологічні санкції​ проти країни-агресора Росії, яка 24 лютого розпочала війну проти України​. Він провів роботу з іноземними колегами-стоматологами​ з різних країн світу, щоб зупинити агресію Росії​ .

Понад 120 стоматологів​ світу підписали звернення до медичних компаній, щоб вони зупинили співпрацю з Росією​​.

4. Також у 2022-му , перед війною Назарій в 16-ий раз вирушив до Америки (Лас-Вегасу) з метою проведення навчальних та технічних стоматологічних курсів​.

5. З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, спільно з колегами зі всього світу, Назарій займався поселенням переселенців у різних країнах світу.

Instagram Назарія Михайлюка: https://www.instagram.com/dr.nazarbm/

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.