Відома українська ведуча про захід на якому було зібрано 1 млн гривень на потреби постраждалим від війни в Україні

Яскрава та неймовірно жіночна ведуча Оксана Орда вже рік відвідує різноманітні заходи на підтримку нашого народу. Журналістка та талановита інтерв’юєрка, яка не тільки задає “гострі питання”, але і розповсюджує потрібну інформацію про мистецький фронт. 

“Вважаю своєю місією бути частиною таких заходів. Я щаслива, що маю змогу брати інтерв’ю у наших неймовірних зірок, які так віддано працюють на мистецькому фронті”поділилась Оксана Орда.

Днями телеведуча завітала на Charity Gala Dinner у Fairmont Grand Hotel Kyiv, який організували BIG MONEY UNIVERSITY та Royal Charity. Захід на якому було зібрано більш ніж 1 000 000 гривень для побудови модульного містечка постраждалим від війни в Україні.

“Не могла не підтримати важливу місію, яку організували BIG MONEY UNIVERSITY. Захід, який неодмінно допоможе багатьом українцям, які постраждали від війни, у найважливішому, знову відчути себе вдома. Була дуже рада зустрітися зі своїми зірковими колегами: Мішою Романовою, з талановитими TVORCHI та з багатьма іншими. Гуртуймося і разом до перемоги!”поділилась Оксана Орда.

На заході були присутні зіркові гості: MONATIK, гурт KAZKA, TVORCHI, Оля Цибульська, Міша Романова, Володимир Остапчук, Аня Алхім, Анатолій Анатоліч та багато інших, які підтримали івент своєю творчістю.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.