Відома українська тарологиня розсекретила чоловіка Могилевської

У новому випуску програми “Слава+” улюблена тарологиня багатьох українців Людмила Хомутовська відповіла на питання ведучого Слави Дьоміна, чим займається коханий Могилевської,  і чи взагалі він існує у житті Наталії? 

“Він бізнесмен, а взагалі, може бути, банкір. Дуже багата людина, від слова дуже!”.

Доречі, нещодавно Наталія Могилевська в інтерв’ю з Григорієм Решетніком зізналася, що вона дуже довго була самотньою, і саме війна познайомила її з таким самим, як і вона, божевільним чоловіком. З нею він був в таких гарячих точках, куди ніхто з її команди не був готовий їхати. 

“Ми з ним вдвох як Бонні і Клайд. Де ми тільки не були! З одним його пістолетом… Він безбашений, і я така сама. А познайомилась я з ним, коли допомагала вивозити дітей, людей!”, – розповіла Могилевська.

Але хто він, звідки та чим займається, артистка не захотіла розповідати. Вважає, під час війни не на часі розповідати про особисте, аби уникнути пліток і зайвих розмов.

З самого початку бойових дій в Україні, Наталія Могилевська приняла для себе рішення не залишати країну та бути вдома, в Києві. Вона впевнена, що народний артист повинен бути із народом. Увесь цей час артистка надає гуманітарну допомогу, збирає кошти для ЗСУ та піднімає бойових дух українського народу. У минаючому 2022 вона провела понад 100 концертів у військових частинах, шпиталях, під землею, у метро. У ці непрості часи війни, Могилевська незважаючи на блекаути, ракетні обстріли,  розкрила себе, як драматична актриса та представила глядачам свої вистави “Я вдома” та “Доньки”, які і надалі збирають аншлаги не тільки у столиці, а і у інших містах країни. 

Наступний спектакль “Я вдома” відбудеться 30 січня, продюсером вистави виступила Нонна Кондрашова. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.