28 січня о 19:00 галерея Spivakovska ART: EGO culture center відкриє персональну виставку «ALIK999» художника Аліка Білялова.

Aлік – поп-арт художник мішаної техніки, 999 – його число талісман. Відданість незвичайному, вірність красі і пристрасті – це те, що він намагається передати через свої роботи. Інтерес до живопису, і до іноземних культур супроводжує його на протязі всього життя.

Він пише картини із застосуванням самих різних матеріалів, використовуючи акрилові фарби, аерозольні фарби, епоксидні смоли, маркери, вирізки з газет і коміксів. Художній стиль Аліка заснований на впливі поп-культури і розкриває всі останні тенденції в цій сфері, він створює витвори, котрі відтворюють культових героїв, знаменитостей і предмети розкоші, котрі надихають колекціонерів по всьому світу.

В сюжетах картин можна зустріти образи і відображення сучасності, де його мультиплікаційний стиль демонструє розкішний образ життя і коментує соціальні і економічні проблеми, котрі впливають на культуру капіталізму. Кожен витвір прагне перенести глядача в світ емоцій і пристрасті.

Клієнти Аліка різноманітні і охоплють весь світ, при цьому значна клієнтська база складається із підприємців, професійних спортсменів, музикантів. Його творчість – це вираження свободи, відношення до життя і втілення унікальної мрії, котра надає інтивідуальний дух кожному простору.

IN ART AS IN LOVE, INSTINCT IS ENOUGH

Виставка продовжиться до 11-го лютого 2022 року і пройде у форматі виставки-продажу із дотриманням рекомендацій МОЗ. Для ознайомлення і придбання картин автор просить дотримуватися правил: заходити до приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції в Spivakovska ART:EGO culture center.

Виставка-продаж відкрита щоденно з 11 до 19:00. Вхід вільний . Саксаганського 59Б, Spivakovska ART:EGO gallery.