Ведучого Євробачення Тімура Мірошниченка запросили на National Television Awards до Лондона

Незмінного ведучого та коментатора Пісенного конкурсу Євробачення Тімура Мірошниченка, який 17 років є українським голосом конкурсу, запросили до участі у National Television Awards — найпрестижнішій британській теленагороді.

National Television Awards транслюватиметься в прямому ефірі британського телеканалу ITV у четвер, 13 жовтня. Церемонія відбуватиметься 27-й рік та пройде на знаменитій OVO Arena Wembley у Лондоні. Для британців це святкова подія, за всі нагороди голосує громадськість, тож вона є значною мірою народним вибором.

Шоу покликане подарувати святковий настрій, однак не боїться зосереджуватися на основних подіях, які переважали на телеекранах упродовж останніх 12 місяців у Великій Британії. З огляду на це цьогоріч організатори церемонії хочуть показати солідарність світу, виявлену до України, а також підкреслити її перемогу на Євробаченні, що не залишила байдужою всю Європу. 

Тімур Мірошниченко погодився особисто вручити одну з нагород під час церемонії.

«Це величезна честь для мене — бути запрошеним на таку подію, бо це одна з найбільших подій в телевізійній індустрії у Великій Британії, яка вже 27 років збирає десятки тисяч глядачів безпосередньо в залі церемонії і мільйони телеглядачів перед екранами.

Це надзвичайно приємно мені та водночас дуже відповідально. У мене буде можливість, у першу чергу, подякувати від імені українського народу всім британцям за їхню підтримку з перших днів повномасштабного вторгнення. По-друге, звісно, ще раз наголосити на тому, щоб світ не звикав до війни, щоб вони розуміли, через кого і через що це все відбувається, чому важливо не поступатися росії ні в чому, не піддаватися на їхні провокації, чому це важливо сьогодні як ніколи, з огляду на той ракетний терор, який вони влаштовують протягом цього тижня», — зазначив Тімур Мірошниченко.

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні наступного року прийматиме Ліверпуль. Конкурс відбудеться у Великій Британії після перемоги Kalush Orchestra в Турині цього року через те, що захід не можна провести в Україні з міркувань безпеки. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.