Вечір сучасної української поезії, прикрашений акустикою чарівної гітари та витонченим вином відбувся в стінах українського Multi-family Office Advance Finance Alliance.

Саме такий атмосферний формат теплого вечора для друзів та партнерів підготувала кіноактриса, психолог та автор концепту вечорів української поезії Wine&Poems Надія Коверська.

Ефімерною матерією синергується у такому міксі естетичних та духовних вражень чарівна енергія, що сповнила усіх гостей теплом останнього зимового місяця та додала наснаги в очікуванні весни.


Надія Коверська – неймовирно гармонійна особистість, що поєднує у собі майстерність першого фаху (у 2014 закінчила КНУ ім. Т.Шевченка, факультет журналістики., а під час навчання стажувалася на BBC у Лондоні), талановиту реалізацію дитячої мрії (акторська кар’єра, один з найбільш яскравих фільмів “Крути 1918”), а також працю психолога. А ще, вона насправді вміє закохувати у українську мову через поезію.


Важливо, що український інвестиційний Multi-family Office Advance Finance Alliance підтримуємо благодійний фонд «Таблеточки», який захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні. Під час цього заходу у гостей була можливість долучитися до збору коштів, що будуть передані фонду, як і під час усіх інших заходів.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian