“VeAn Tattoo” – це найбільша мережа тату студій у світі.

Бренд заснований у 2011 й відтоді активно розвивається та масштабується.

82 Тату студій у Європі

600 Тату – майстрів в Україні

1037365 Виконано тату

15041799 Задоволених клієнтів

Тату-салон у Львові під назвою “VeAn” надає якісні та безпечні послуги тату, видалення та пірсингу. Обслуговування вищого рівня, кваліфікована та досвідчена команда спеціалістів, новітнє технічне обладнання, якісні інструменти, препарати та матеріали. Все це Вас очікує в нашому салоні. Відчуйте на собі рівень вищого професіоналізму, відвідайте салон “VeAn”, й Ви залишитесь задоволені результатом роботи наших майстрів.

Наші послуги:

-татуювання

-пірсинг

-навчання тату

-навчання пірсингу

-видалення тату

Навчання проводяться на академічному рівні, висококваліфікованими фахівцями, за допомогою новітнього обладнання. Заняття містять теорію та практику, для кращого засвоєння інформації. Ми надаємо учням сертифікати, що підтверджує кваліфікацію, а також подальше працевлаштування.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».