Співачка і блогер Uliana Royce представила dance відео на пісню «Покохала», яку вже встигли оцінити її шанувальники. Режисером відео став Олексій Бондар, а хореографом – Дмитро Присташ. Автор слів і музики – співак Артем Пивоваров.

«Покохала» – це симбіоз української і азіатської культур, доповнені музичною спадщиною американських R’n’B мелодій, створює унікальну еклектику треку. Осінь – це ностальгія. Якщо і сумувати, то тільки по коханню. Цей трек – зізнання у коханні від Uliana Royce!» – каже артистка.

До слова, Uliana Royce разом зі своєю командою екранізувала EP «Мои правила» у вигляді dance performance відео, знятого на даху будівлі, що зводиться, який складається з шести різних постановок, серед них роботи на треки My Love, Sayounara і «Мои правила». Відео на трек «Покохала» стало п’ятим з серії dance відео.

Співачка нового покоління Uliana Royce разом зі своєю командою продовжують дивувати. Вже 22 жовтня відбудеться її перший сольний концерт у Києві в Atlas. Саме там ти зможеш почути трек «Покохала», а також нові треки з майбутнього альбому Uliana Royce.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».