Співачка і блогер нового покоління Uliana Royce разом зі своєю командою продовжують дивувати. 22 жовтня у Києві відбудеться її перший сольний концерт «Мої Правила».

Для повного занурення в атмосферу концерту будуть використані світлові ефекти, іл-люмінація і незвичайні декорації, а балет і діджей допоможуть глядачам відчути себе частиною «Правил Uliana Royce». Крім того, на концерті будуть представлені як впізнавані треки, так і абсолютно новіпісні, які увійдуть до майбутнього альбому. Стиль і звучання якого – це новий етап у житті артистки. 

«Станьте свідками мого переродження і історії, якою язбираюся поділитися з вами зовсім скоро!» – каже Uliana Royce.

https://youtu.be/KV6GThgFHsU

Зазначимо, Uliana Royce разом зі своєю командою екранізувала EP «Мої правила» у вигляді dance performance відео, знятого на даху будівлі, що зводиться, який складається з шести різних постановок, серед них роботи на треки My Love, Sayounara, «Покохала» і «Мои правила». Саме ролик артистки в TikTok, який був знятий на зйомках кліпу на «Моиправила» набрав 10 млн переглядів менше ніж за місяць, що стало рекордом серед українського шоу-бізнесу.

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian