Український гурт SHARD презентував новий сингл “Кропива”

Український поп-рок гурт SHARD випустив новий патріотичний сингл “Кропива” разом із потужним відео, “Кропива” – це пробивний заряд сили та впевненості, поєднання бандури в обробці електрогітари, оркестру та етнічних мотивів.

«Ще на початку війни була ціль зробити дві пісні – одна як допомога звичайним людям (“Світло”), а друга для військових та підтримки бойового духу. Я хотів викликати відчуття у слухачів, що вони наче у бойовику йдуть на камеру в окулярах і не дивляться на вибухи позаду. Так була написана “Кропива” ще у кінці весни, але знайти необхідні слова для неї була задача важче, ніж аранжування, бо інструментал вже звучав повноцінно і всі додаткові мелодії лише шкодили результату. Та я ніяк не міг викинути з голови фразу, що всі ті росіяни цілеспрямовано йдуть сюди стати добривом, тож це було початком всього тексту» – каже фронтмен гурту Кирило Зворигін

Особлива історія є й у обкладинки – це фото біля Бахмуту зробив наш друг і слухач Влад, відправив фотографію зі словами “дивись, наче обкладинка для пісні”.

Відео змонтував гітарист гурту Артем Мороз. Особливо пробирає від соло під погляд пам’ятника Шевченку.

Зараз ви можете почути пісні гурту у кураторських плейлистах від Spotify, а “Світло” набрала майже 100 000 сумарних стрімів.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.