Український артист SHYMAN презентує новий ліричний сингл «Лети»

Напередодні Дня закоханих український артист SHYMAN представляє нову ліричну композицію «Лети».

Сингл «Лети» про взаємне кохання. Століттями люди намагаються описати справжню і щиру любов. Про це почуття створено так багато пісень, написано віршів,  що іноді важко вибрати найвлучніші слова.  Але автору цієї пісні вдалося наблизитися до того надихаючого почуття, яке кожен з нас хоче відчути у своєму житті.

Трек «Лети» записаний у жанрі pop, з використанням гітарної техніки  finger-style.

«Деякі  пісні визрівають роками. Пісня «Лети» – це саме така пісня, яка пролітає крізь роки та має довгу і цікаву історію створення», – поділився SHYMAN.

Андрій написав мелодію композиції ще у 2012 році, коли був студентом академії музики.

Вірші лягли на музику майже через 9 років. Вокал був записаний в ніч з 23 на 24 лютого 2021 року, саме тоді, коли розпочалась повномасштабна війна, яка внесла свої корективи.

«Попри війну ми співаємо про кохання.  Ми маємо жити, вірити в перемогу та любов, тому що саме вона переможе зло. Сильна нація – це культурно та духовно розвинені люди, які вміють любити та твори добро. Сьогодні я ділюсь своєю піснею та своєю любов’ю з вами», –  зазначив виконавець.

Після одного з концертів SHYMAN познайомився з режисером Владиславом Люльченком, який запропонував артисту зняти відеокліп. Сюжет кліпу “Лети” розкривається через танець почуттів закоханої пари, де у певний час переплітаються дві долі в один життєвий шлях. Відео створене відеопродакшеном «KRYK PRODUCTION». Зйомка відбулась у залі Київської Малої опери в період блек-ауту. Через комендантську годину команда прийняла рішення знімати кліп вночі при свічках, що надає картині більш чуттєвого сенсу.

Пісня «Лети»  вже доступна для прослуховування на всіх музичних майданчиках, а кліп на Youtube-каналі SHYMAN за посиланням:

Підписуйтесь, слухайте та завантажуйте!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.