Українські артисти бажають перемоги у Новому 2023 році

JULIK

Цей рік став серйозним випробуванням для кожного з нас. Не побоюсь говорити за всіх, якщо скажу – ми стали дорослішими. Не фізично а морально, адже війна докорінно змінила наше життя. Я хочу аби 2023 рік приніс омріяну перемогу і кожен з нас назавжди забув це слово. Коли ти мрієш, живеш надією та робиш усе від себе можливе – це обов’язково станеться! Перемоги нам, міцного здоров’я Вам та Вашим рідним. У Новому році ми будемо наймогутнішою нацією світу, я пишаюсь і гордий бути українцем! З Новим Роком та Різдвом Христовим, Ваш Юлік.

ПАВЛО ЗІБРОВ

Щиро вітаю З Новим Роком! Вірю і знаю, що він буде переможним! Миру та тепла в кожну домівку, дитячих усмішок та міцного здоров’я!

SHADU

Дорогі друзі! Прийдешній 2023 рік українці зустрічатимуть по-різному: хтось на передовій (доземний уклін та шана всім українським Воїнам!), боронячи Неньку від окупантів, хтось за кордоном, хтось, як і я,  не у власній оселі…  Дуже хочу, щоб 2023-й став  переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаю, щоб Новий рік дарував тільки позитивні емоції, щоб втілювалися в життя всі наші добрі мрії й бажання.

Хай він буде щасливий, принесе любов, здоров‘я і добробут у наші оселі! А найголовніше бажання, яке ми загадаємо в новорічну ніч, спільне для всіх українців – це наша довгоочікувана ПЕРЕМОГА, і це бажання обов‘язково здійсниться!

YAGODA

Магія Різдва вона особлива. Кожного року ми впускаємо у своє серце трохи світла, затишку добра. Я бажаю кожному українцю залишити цю атмосферу в своєму серці протягом року. Бо у темні часи добре видно світлих людей. Я бажаю нам якнайшвидшої перемоги та мирного неба.  У кожну українську  домівку нехай прийдуть  любов, віра та надія. І нехай у Новому Році все оновиться!

ПАНАС БУЙНИЙ

«Рік суму, страху, втрат близьких людей через кляту війну. Рік волонтерства, безліч благодійних концертів на підтримку наших воїнів. Рік віри в перемогу, загартованість до ракетних обстрілів та невимовного бажання, щоб вся та російська гидота була знищена. 

Сильний та незламний народе України – перемога вже близько, ми вистоїмо та подолаємо ворога! Ми непереможні, тому що козацькому роду нема переводу! Слава Україні! Все буде Україна, бережіть себе !

ДЕНИС ІВАНИК

Хочу привітати всю Україну з Новим Роком та Різдвом Христовим. Кожному українцю бажаю перш за все миру та спокою, бо це справді важливо при теперішніх умовах. Нехай цей рік не приносить ракетних ударів і не забирає життя мирних українців, а навпаки якнайшвидше принесе нам перемогу!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.