Українська співачка, автор пісень та учасниця 4 сезону, телешоу «Супермама» Olya Jaya, представляє пісню про реалії української жінки, яка терпить руйнуючи себе. Робота «Спи спокійно» – це емоційна поп-рок балада про нездорові стосунки між чоловіком та жінкою, коли агресія зі сторони чоловіка виливається в емоційне та фізичне насилля і приниження, але жінка при цьому шукає виправдання такому відношенню. За словами самої співачки, дана тема їй близька, тому що певний період життя Оля жила саме в таких відносинах.


«Часто так складається, що жінка терпить те з чим не погоджується її душа, терпить фізичне та моральне насилля, тому що діти, тому що «а що скажуть», тому «мої батьки так 30 років вже живуть», так було і зі мною певний час. Але рано чи пізно вона перестане вкривати ковдрою очі та засинати на плечі ховаючись від фраз брудних заспокоюючи себе, що це востаннє так. Вона вирветься на волю. Головне щоб не було запізно» – відверто розповідає Olya Jaya.

Найближчим часом співачка та її команда планують екранізувати роботу «Спи спокійно», і за словами Олі нас чекає не менш драматична історія та сюжет відеокліпу. Крім цього Olya Jaya дуже скоро порадує меломанів новим синглом «Намалюю». Також артистка пообіцяла у цьому році презентувати сольний альбом, адже музичного матеріалу за словами Олі, в даний момент, більш чим достатньо.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian