Українка Марія Гражина Чаплін у жовто-блакитній сукні на гала-вечорі LuisaViaRoma на підтримку України

На середземноморському острові Капрі відбувся шостий щорічний благочинний захід LuisaViaRoma X UNICEF, який цього року був присвячений збору коштів для дітей, що  постраждали від війни росії проти України.

Вечір був особливим завдяки присутності світових знаменитостей – таких, як Джеймі Фокс, Леонардо Ді Капріо, Джаред Лето, Хабі Ламе, Ванесса Хадженс, Софія Карсон, Ед Вествік та інших.

Українка, відома продюсерка, засновниця престижної світової премії World Influencers and Bloggers Awards («Оскар для блогерів») Марія Гражина Чаплін обрала для події ефектну сукню у кольорах українського прапора від дизайнерки Оксани Караванської. На гала-вечорі були ще кілька українців: Аліна Байкова, Анна Андрес та Руслан Багінський.

З ексклюзивним видовищним шоу під зоряним небом виступила Дженніфер Лопес. Також на благодійному заході LuisaViaRoma представили документальний мистецький проект про роботу з біженцями та прямий ефір з представниками UNICEF в Україні і промовою Володимира Кличка. Він, крім того, надав свої боксерські рукавиці як лото для аукціону – їх було продано за 100 тисяч євро.

Загалом завдяки аукціону було зібрано близько 8 мільйонів євро для підтримки програм UNICEF, що спрямовані на захист та гарантування прав постраждалих дітей.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.