«Україна, я з тобою!» - анімаційна відео історія від BORYSOFSKY

Сьогодні, український співак BORYSOFSKY презентує відео роботу «Метамодерн». Це анімаційна відео історія про багатозначність та невизначеність, про свободу, рівність та залежність, яка виражається в житті та музиці. Сингл «Метамодерн» наповнений синтезом стилів, які підсилюють ефект один одного.

Над створенням анімаційного відео працювали українське творче об’єднання samizdart режисер та аніматор Святослав Гуцуляк, та художники Куценко Даніїл та Олег Курт. 

«Перед початком роботи над сценарієм, я кілька десятків разів прослухав сингл. Складність полягала в тому, щоб гармоні йно поєднати калейдоскоп різноманітних образів, водночас виразно підкресливши їх візуальними засоби та метафорами. Одним із головних завдань для нашої роботи було те, щоб ми зробили максимально яскравий та сюрреалістичний світ, ніби рятуючи глядача від сірої буденності, даючи йому змогу трішки від неї відпочити», – коментує режисер та аніматор Святослав Гуцуляк.

«Метамодерн» це Світ, в якому люди відчувають і розуміють один одного. Такий Світ виникає, коли вже немає конструкції ієрархічності, коли людина може полетіти в космос або винайти ліки від раку. Сьогодні людина вже має доступ до нових технологій, штучного інтелекту, може говорити через медіа та журналістські ресурси, це свідчить про те, що почалася доба творців та творчих одиниць. Саме ця епоха уособлює і майбутнє України, вона про те, щоб люди жили своє життя сьогодні, були вільними та незалежними!», – ділиться ідеєю створення відео роботи BORYSOFSKY.

Відео робота «Метамодерн» пускає нас в емоційну подорож різними світами та процесами. Це життєві ситуації, які існують зараз або існували раніше, щільно перетинаючись один з одним, переглянути який ви можете за посиланням

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.