2 вересня в “Мистецькому Арсеналі” почався новий сезон Ukrainian Fashion Week, відкрив який показ The COAT by Katya Silchenko.

Останнє фізичне шoу Катя Сильченко проводила в Києві практично два роки тому, тому стовідсоткова явка її численних клієнток точно була передбачувана. Так, підтримати дизайнера прийшли Віра Брежнєва, Єлизавета Юрушева, Анастасія Цибуляк і Юлія Єрмолаєва.

Її колекція вийшла дуже ніжною, але в той же час вишуканою. Вона використовувала для її створення тільки натуральні тканини пастельних відтінків, серед основних – блакитний, сірий і молочний. Основний принт – велика клітинка.

Дизайнер пропонує для осені традиційні пальто і моделі з рукавом три чверті, а також сукні, спідниці зі штучної і натуральної шкіри. Також вона представила актуальні светри-сорочки складного і нестандартного крою, пончо, об’ємні масивні бомбери і елегантні костюми.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Savenko
Технічний редактор та фото Евгений Несин
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».