Роман Семенчук, учасник відомого телешоу “Голос країни 2020” та фронтмен гурту DIMICANDUM оголосив про ребрендинг. 21.12.2021 о 21:00 відбулась прем’єра відео нового проєкту THINKSIDE на пісню “Planned Obsolescence” (англ. Планове застарівання).

Пісня авторства французького метал-гурту Gojira розповідає про проблему надспоживання в сучасному світі. “Планове застарівання” провокує людей частіше купувати нові речі, тим самим збільшуючи накопичення відходів на планеті.  Концепція українського проєкту THINKSIDE – бути на боці мислездатних істот, піклуватися про навколишнє середовище та жити в гармонії із собою – з цими цінностями резонує пісня.  Відео було знято в стінах київської студії Bright Sound,  де відбувався також запис та зведення. 

“2020 був роком який, поділив все на “до” та “після”. Згоріла до тла іскра гурту Dimicandum (2009 – 2020), щоб із цього попелу народився новий проєкт.  2021 рік став роком змін, нових рішень, ідей та планів. Це відео – лише перша ластівка, презентація нової концепції та данина поваги гурту Gojira. Вже зараз я активно працюю у студії над авторським матеріалом який планується до виходу у 2022 році ” – Роман Семенчук

Новий альбом THINKSIDE буде мати назву “DIMICANDUM”, та матиме однойменний трек.  Запис та зведення відбувається на студії Bright Sound під керівництвом саундпродюсера Андрія Ясногородського.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.