У Мистецькому арсеналі триває виставка українського мистецтва «Серце землі»

Мистецький арсенал запрошує відвідати виставку сучасного українського мистецтва «Серце землі», яка триває до 26 лютого 2023 року.

На виставці представлені роботи (живопис, фотографія, відео, скульптура, графіка, інсталяція), які 16 українських митців та мисткинь створювали протягом 2014–2022 років. 

Кураторки виставки: Ольга Жук, Олеся Островська-Люта, Анна Погрібна, Наташа Чичасова.

У фокусі виставки — взаємозв’язки між землею, людиною, якій дорога ця земля, і продовольством, народженим із їхньої взаємодії. З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну ми бачимо, як забруднюються і отруюються наші чорноземи, зокрема на півдні та сході країни. Йдеться про загрозу не лише для України, а й про глобальну екологічну й продовольчу безпеку. Війна проявила пов’язаність усього з усім: дуже різних земель і людей, які раніше мало знали одне про одного, рослин і людей, землі та їжі й людини з нею.

Це виставка про місце України в глобальному світі. Про вплив України та що відбувається з іншими народами залежно від подій в Україні. Про українські землі — що відбувалося з цими землями історично і що відбувається зараз, під час російського вторгнення. 

Завітати на виставку можна з будь-якого куточку світу, адже експозиція виставки «Серце землі» доступна для поціновувачів сучасного українського мистецтва 24/7 завдяки 3D-туру. 

Для онлайн-перегляду доступні 3 зали виставки та вхідна зона. Відвідувачі 3D-туру можуть детально розглянути роботи, прочитати українською та англійською мовами про концепцію кожної виставкової зали, а також описи до окремих творів.

Віртуальний тур буде доступний і після завершення виставкового проєкту 26 лютого 2023 року.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.