TVORCHI в Києві! 17 вересня на локації Київський велотрек в Києві відбудеться концертне шоу ROAD українського електронного дуету TVORCHI.
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ГРУПИ TVORCHI У КИЄВІ?

Перше концертне шоу на велотреку.
Велика сольна програма на підтримку нового альбому TVORCHI.
Найгучніша концертна подія осені і джерело нових яскравих вражень.
ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ГРУПИ TVORCHI В КИЄВІ

17 вересня запрошуємо вас до Київського велотреку на унікальний концерт популярного дуету TVORCHI з шоу-програмою ROAD! Перший в історії виступ на незвичайної локації подарує новий досвід і максимально яскраві емоції. Не пропустіть нове сольне шоу знаменитої групи!

Квитки можна замовити онлайн.
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО АЛЬБОМУ TVORCHI НА СТОЛИЧНОМУ велотреку

У столиці TVORCHI презентують новий однойменний альбом, реліз якого запланований на 10 вересня. Музиканти також виконають лайв-треки з платівки ROAD і відомі хіти Bonfire, Believe, Trip, «Не танцюю», «Мова тіла» та інші.

Центральний меседж нового альбому TVORCHI – важливо насолоджуватися життям щомиті, а не брати до уваги кроки від однієї мети до іншої. Саме тому велотрек, де головним є дорога, був обраний місцем для концерту.

Група TVORCHI, що в певний момент став гучним відкриттям вітчизняної музичної сцени, вже має чимало важливих досягнень в своєму заліку. Це нагорода «Група року» і «Альбом року» за платівку 13 waves від музичної премії YUNA.

Шоу ROAD – це якісний звук, улюблені пісні, масштабні світлові ефекти із застосуванням інноваційної лазерної системи, а також сцена в формі велотреку.

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian