Turkish Airlines загубили валізу співачки NAVKA

NAVKA з перших днів повномасштабного вторгнення активно тримає мистецький фронт та надійний тил для наших військових. Співачка не лише активно гастролює на благодійниках містами Європи, а і бере участь у ярмарках та закриває збори для ЗСУ. Цього тижня NAVKA буде хедлайнером великого фестивалю “Етнохутір” в Тель Авів. Співачка прибула в Ізраїль не лише зі своїми неймовірними піснями, але і зібрала близько 40 унікальних вишитих сорочок, які мали бути продані сьогодні на благодійному фестивалі, а кошти в свою чергу мали покрити залишок збору на реанімобіль для ОК “Південь”.

Turkish Airlines таки досі не повернули валізу. І навіть не вийшли на зв‘язок. Тобто, вони навіть не знають, де валіза? Чому я розстроююсь аж так сильно? Тому що ці вишиванки і прикраси – це план дозбирати кошти на реанімобіль для наших хлопців. Вся та краса збиралась для двох ярмарок: в Тель Авіві (це завтрашній фестиваль) і 30.07 в Мангаймі на фестивалі культур, де я теж маю виступати. І в перших числах серпня я мала відвозити авто. Запланувала, хто з дітьми залишиться… Я не знаю, може у вас є якісь варіанти, як придумати так, щоб місячна робота багатьох людей по виготовленню і організації доставки вишиванок не зійшла на нівець – і щоб кожна прикраса, сорочка  сукня, чи торбинка знайшла свою власницю чи власника? І щоб план по якнайшвидшому придбанні реанімобіля не відтягнувся ще на місяць. Це звісно, що за умови, що валізу таки знайдуть… ПС: на фото одна з сорочок ручної роботи, яка теж була у валізі..” – поділилась NAVKA у своїх соціальних мережах.

Ну а поки команда артистки не втрачає надію на пошук валізи, NAVKA закликає українців та активну громаду закордоном доєднатись до збуту прекрасного вбрання. Тому якщо ви власник шоу-руму закордоном, володієте маркетплейсом або просто хочете придбати унікальні речі від співачки, переходьте у соціальні мережі NAVKA. Це не просто продаж, це життя наших військових!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.