«Ця пісня про пристрасть»: Persi розповів про свій новий трек «У пустелі»

Молодий український співак Persi випустив дебютний трек «У пустелі». Свою музичну кар’єру співак вирішив розпочати з пристрасної пісні, яка не лише запалить серця, а й заставить їх битися частіше.  

Трек «У пустелі» розповідає про закоханість, яка змушує марити людиною. Коли вона ввижається тобі всюди, а її обличчя та погляд закарбовується у пам’яті назавжди. Ця пісня про кохання, яке кожен шукає, а коли знаходить, то воно зводить з глузду.

«Цей потяг до людини одурманює та змушує не помічати нікого окрім неї»

Співак переконаний, що ці почуття лише посилила війна, адже багато пар зараз перебувають в сотнях кілометрів одне від одного. Та попри відстань, закоханість та пристрасть продовжує жити та палати у їхніх серцях.

«У пустелі» — це дебютний трек нового молодого виконавця Persi . Артист зізнається, що не випадково розпочав свій шлях з пісні «з перчинкою», адже має на меті бути відвертим зі слухачем та співати лише про те, що сам коли-небудь відчував.

«Я хочу випускати сучасні і якісні українські треки з молодіжним звучанням. Такі, які ставитимуть на повтор, а не слухатимуть лише раз»

Авторка слів — співачка та сонграйтерка RUMA (Марія Бочковська). Музику та аранжування написав популярний музичний продюсер Антон Крайнов. А ось записом, мастерингом та зведенням займався відомий український  саундродюсер Вадим Лисиця   

Persi —  співак музичного лейблу FoxLab, який займається просуванням молодих артистів. Лейбл створила студія звукозапису FOXXSTUDIOS.

https://bfan.link/u-pusteli

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.