«Цей рік показав, що в Україні дуже багато Героїв!» Могилевська згадала про перші дні війни

Співачка Наталія Могилевська одна з тих, хто з перших днів війни залишається вдома у Києві.

Більше того, артистка зустріла своє кохання, щоправда, поки тримає деталі в секреті. Відомо, що коханого звати Валентин.

Напередодні річниці війни, Могилевська пригадала про перші дні наступу та з ким їх провела.

«Я прокинулася , як усі, о четвертій від вибухів. В мене дерев’яний будинок, і просто було враження, ніби декілька тонн чогось дуже важкого впало на дах. Так я дізналася, що почалася війна. Відразу почала телефонувати всім своїм близьким, зокрема, тим , хто живе у центрі Києва. І покликала всіх до себе», – згадує Наталя.

А далі жах: вагітна на останніх місяцях сестра Могилевської, родичі з дітьми, які дві доби сиділи у метро на Оболоні. Згодом артистка змогла забрати всіх до себе у будинок.

«В мене вдома було 9 людей. Взагалі ніхто ж не готувався. Всі чули, але ніхто не міг в це повірити. Укриття в мене немає, немає навіть підвалу. Тому ми просто сиділи так. Інколи ходили у гараж до сусіда. Він стоїть на землі, але хоч із бетону, а не з дерева, як мій будинок. Деякий час я спала під ліжком. Так ховалася від скла, яке могло вибухнути у будь-яку хвилину. Було страшно, емоційно важко. На третій день я почула, що неподалік від мене, на станції метро Славутич, ховаються люди, і в них немає води. А у мене є свердловина. Я зібралася, взяла пляшки з водою, печиво, і поїхала туди з подругою та хлопцями з тероборони. Приїхала, думаю, як їх підтримати. Я ж співачка! Ну, ми сіли, без музики, без нічого, заспівали, обійняли один одного. І так воно якось почалося. Це для мене було диво! Адже люди мене підтримували більше, ніж я підтримувала їх. Тому що моя особиста паніка, завдяки тому що я почала працювати, зникла. Я була зайнята. І досі мій кожний день розписаний».

Нагадаємо, ще влітку Наталія розказувала, як її будинок у Бучі постраждав від окупантів, і ця війна забрала життя її дядька. Проте події війни не зломили артистку. Вона і далі продовжує свою творчу діяльність, виступає для військових у шпиталях, гарячих точках, збирає аншлаги на виставах «Я вдома» та «Доньки», продюсером яких стала Нонна Кондрашова.

“Цей рік показав, що в Україні дуже багато Героїв, і ми здатні на все: вистояти, витримати та, незважаючи ні на що, перемогти!”, – підсумувала Могилевська.

Наступна вистава «Доньки» відбудеться 12 березня

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.