У новому шоу Маші Виноградової “Точка М” співачка, актриса та топ-блоґерка Анна Трінчер відверто розповіла, як страждала від морального тиску в нездорових стосунках із чоловіком, який був на 15 років старший за неї.
Також Анна поділилася своїми планами стосовно пластичної хірургії. Операцію заплановано через півроку. Трінчер розповіла, що саме вона планує в собі змінити. І зізналася, що зі своєю природністю вона вже розпрощалася, коли збільшила губи.
“Єдине, що я сказала косметологу, — хочу, аби мої губи виглядали натурально, а не як вареники!” — зізналася співачка.
Не оминули й тему панічних атак, які Анна не в змозі контролювати. Разом із ними в артистки почали виникати суїцидальні думки.
Про все це можна дізнатися за посиланням:

https://youtu.be/VDtbIqRQY1Q

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».