Цей рейтинг Міжнародного Клубу Успішних Жінок Київ проводиться вже другий рік поспіль. Проект зібрав в одному залі дійсно гідних претендентів на першість, що творять майбутнє успішної України. Завдяки таким чоловікам наше суспільство змінюється на краще. Успіх України – це успіх її громадян, добре роблять свою справу. Широта спектра сфер, в яких учасники премії отримали нагороди, дійсно вражає: від освітнього процесу, музичного шоу бізнесу, міжнародної діяльності, бізнесу і промисловості, державної служби та управління, туризму та ресторанно-готельного бізнесу, видавничої справи та IT сфери. Серед номінацій “Художник року”, “Співак року”, “Прорив року”, “Бренд року” та інші.

LuckyUkraine: Церемонія нагородження ТОП-100 видатних чоловіків Київщини.


Гостями події стали відомі представники духовенства, влади та дипломатичного корпусу, бізнесмени та інвестори, актори, музиканти, композитори, меценати, художники, політики, зірки естради та спортсмени Києва і Київської області. Це творча та інтелектуальна еліта – лідери в своїх сферах розвитку, це професіонали своєї справи, які своїм прикладом показують, що розвиток в Україні можливий при будь-яких умовах.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».