Кілька днів тому в Києві відбулася 3-тя офіційна церемонія нагородження ТОП-100 Видатних жінок Київщини-2021. Це рейтинг визнання, що представляє до уваги суспільності видатних та впливових жінок Київщини.

Наталія Валевська отримала диплом за значний внесок у побудову гідного рівня життя, високого рівня культури людей та економічного рівня України.

Почесну нагороду вручили організаторки премії “ТОП-100 видатних жінок Київщини” Олеся Тарасенко – засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine, ведуча, блогер, організатор подій благодійної та соціально-культурної спрямованості, голова клубу Успішних Жінок – Київ 2021 та Лілія Олійник – успішна бізнес-леді, ведуча, засновниця Торгової марки Айлів та Громадської організації “Живу в гармонії”, “Школи Досконалості” Лілії Олійник, газети “Еко Україна”, ініціаторка Міжнародного Екологічного Форуму, голова КУЖ Київ 2019 та 2020.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».