Гурт Танок на майдані Конґо продовжує традицію акустичного різдвяного вертепу в Києві 15 січня в Bel Etage Music Hall.

Квитки: https://concert.ua/uk/event/tnmk

Фірмовий танківський вертеп –– це музична вистава, учасники гурту стають персонажами класичного українського вертепу, а між піснями стають акторами та грають скетчи, що перетворюють концерт на справжню виставу, в якій різдвяні традиції подаються у сучасному контексті.

Перший концерт вертепу відбувся у 2019 році, а вже за рік відбувся тур Україною. Акустична програма з різдвяних пісень, хітів гурту та цікавих інтермедій доповнена синглами з нового альбому ВАТРА Red, що вийшов на початку грудня 2021 року. 

Олег Фагот Михайлюта (автор ідеї, який одразу забронював за собою роль Чорта): «Ми любимо спеціальні проєкти – симфо, джаззі, вертеп. Й намагаємося робити так, щоби вони жили, змінювалися й доповнювалися. Цього разу вертеп буде особливий, оскільки вийшов новий альбом і деякі пісні гратимуться вперше».

Олександр Фоззі Сидоренко (автор лібрето): «З першого вертепу вже багато чого змінилося – мій персонаж (Сіоніст) пропонував відкрити ринок землі – відкрили. Пандемію теж згадаємо – так наш вертеп змінюється, з року в рік».

Персонажі вертепу ТНМК:

Андрій Чудля (DJ) – Ірод;

Віктор Корженко (барабани) – цар;

Євген Гусак (технічний директор) – Смерть;

Костянтин Жуйков (бас) – цар;

Олександр Шиманський (фортепіано, труба) – Ангел;

Фагот – Чорт;

Фоззі – Сіоніст;

Ярослав Верьовкін (гітара) – цар;

Вертеп –– це тепле свято музики, яке занурює в магічну атмосферу Різдва та дива.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».