Тіна Кароль стала героїнею обкладинки ELLE

Тіна Кароль стала героїнею обкладинки українського журналу ELLE. Це другий друкований випуск видання з початку повномасштабної війни в Україні. 

ELLE присвятив співачці одразу дві обкладинки: друковану версію журналу та альтернативну didgital cover. Без гриму, справжня, зворушлива, щира Тіна – саме такою поп-діва постає в фотосесії ELLE, знятій на плівку. 

“Попри війну ми продовжуємо жити, творити і захищати ДНК нашої країни. Сьогодні вкрай важливо жити в ногу з часом, відчувати його пульс. Актуальна тенденція цього дня: щирість і «трушність”, бути собою, бути справжньою, бути сміливою. Я пишаюся командою ELLE, яка підтримала ідею знімання на плівку, що підкреслила наше спільне відчуття щирості навіть у фотографії. Час напівміри та напів тонів минув”, – коментує обкладинку Тіна Кароль.

Залишатися вірною собі — догма, якої Тіна Кароль дотримуватися впродовж усього свого творчого шляху: «Війна для мене розпочалася 2014 року. І що б мені не пропонували на тому кінці телефону, жодних компромісів не могло бути. Для мене не новина — бути патріоткою. Не новина — бути з Україною. Я не прокинулася з прозрінням, які неадекватні в нас сусіди. Це було зрозуміло ще десять років тому, якщо не раніше», – ділиться Тіна в інтервʼю ELLE.

Співачка має амбітні плани зруйнувати залізну завісу, якою нас навмисне відділила колись росія від світового шоу-бізнесу: «Сьогодні, на мою думку, серце планети б’ється в Україні. Бо така частота емоційних скорочень відбувається саме на нашій території. Тому ми мусимо нести нашу культуру в світ одним масованим фронтом». 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.