Сьогодні час, коли на арену виходять сильні особистості, які не тільки можуть змінити цей світ на краще, а своєю діяльністю змінюють його. Однією з таких осіб є Ксенія Тейлор, у якої наш 1-блок журнал Lucky Ukraine бере інтерв’ю.

Ксенія Тейлор – відома українська письменниця, психотерапевт, квантовий психолог, науковий та громадський діяч, міжнародний спікер, автор інноваційних освітніх та наукових програм, Засновниця BestTaylor Company

  • Володарка Премії «Оберіг людства»
  • Премія ТОП 100 Видатних Жінок України. Національний Рейтинг. Номінація “Бренд Року”
  • Премія «Літературний Олімп». Номінація «Письменник Року» 2020
  • 8 виданих книг (в тому числі англійською мовою), понад 40 статей, наукові розробки в області психотерапії і квантової психології, сотні проведених тренінгів, виступів, лекцій, консультацій та семінарів. Велика громадська діяльність – праця з молоддю, благодійні проекти.

Олеся Тарасенко: «Ксенія, коли люди думають та говорять про Вас, то у них виникає стійка асоціація з сильною особистістю. Ви своєю діяльністю підтверджуєте це. Навіть одна із Ваших книжок називається «Час Сильної Особистості». Чому це так важливо для Вас – ця сила?»

Ксенія Тейлор: «Наш шлях Землі – це шлях еволюції, це шлях розвитку, це шлях змін. Ми не повинні стояти на місці, ми повинні завжди прагнути кращого. Історію писали ті, хто діяв. Сьогодні час дій, які під силу сильним особам, які керують змінами свого життя та світу загалом. Це важливо усвідомити для того, щоб творити і жити в унісон зі Всесвітом. Ти кожен день робиш свій вибір – або ти сильна особистість, або ти за бортом. Але я точно можу сказати, що я далеко не завжди сильна, як і кожна людина. Доволі часто я слабка, можу помилятися, падати, бути сумною і не в енергії. І це також нормально. Ми люди, і ми маємо право на помилки, на поганий настрій. Головне, що в стані, коли ти не в гуморі, прагнути змінити ситуацію. Треба зрозуміти, чого ти прагнеш насправді і туди вже направити свою енергію. І в цьому теж багато внутрішньої сили».

Наш 1-блок журнал Lucky Ukraine був майже на всіх презентаціях книг Ксенії Тейлор. Ми були неодноразовими свідками того, який великий вплив Ксенія має на уми та серця людей. З яким задоволенням її слухають і які теплі слова говорять в її адресу. Чули декілька історій, якими поділились читачі, як книги Ксенії змінили їх життя. Це були живі кейси, цікаві історії людей, які вдячні за те, що одного разу прочитали книгу, і вже не було дороги назад. 

Олеся Тарасенко: «Ксенія, Ви не тільки як письменниця, але і як науковий діяч, психотерапевт і спікер в своїй діяльності вперше серед фахівців так глибоко і так серйозно торкнулася теми людини III тисячоліття в епоху глобальних трансформацій. Чому саме ця тема цікава Вам?»

Ксенія Тейлор: «Старі закони вже не працюють. Багато про це говорять. Але людині потрібні інструменти, чіткі інструкції, конкретні практики, які допоможуть вийти на новий рівень, щоб бути в унісон з миром, який швидко змінюється. Як експерт я досліджую нові закони і впроваджую їх в свою практику. А вже потім ділюся новітніми інструментами в своїх книгах. Інновації – це те, що допомагає людині сьогодні бути в ресурсі. Тому і мої книги, і освітні програми інноваційні. Впроваджувати нові технології в роботі з внутрішнім станом людини і бачити результат – це велике задоволення».

Олеся Тарасенко: «Я маю всі Ваші книги і читала їх. Вони зовсім різні. Ваш особистий стиль дуже гарно простежується, але ж кожна книга така неповторна. Як вам вдається писати так різнопланово і на такі різні, але дуже актуальні темі?»

Ксенія Тейлор: «Дякую за такий комплімент. Це приємно, що Ви бачите, що мої книги охоплюють велике коло тем, які важливо освітлювати сьогодні. Пишу в жанрі нон-фікшн (науково-популярний). Я практикуючий психотерапевт, квантовий психолог, експерт, який допомагає людям в різних життєвих ситуаціях. Я працюю з душею людини, з її внутрішнім світом. Це велика відповідальність. Але результат кожного разу. На психотерапію приходять люди, які готові до змін, які готові працювати зі своїм станом, та отримувати новий результат. Но я розумію, що книги – це такий великий ресурс. Прочитав книгу та впровадив те, що я рекомендую також можна змінити все у своєму житті. І я буду ділитися своїми розробками в галузі психотерапії та квантової психології в книгах, давати інструменти, техніки та практики, пояснюючи, як це все працює. Це можливість допомогти як можна більше кількості людей. Тому і теми різні, і книги різні».

1-блок журнал Lucky Ukraine рекомендує книжки письменниці, тому що самі читали всі книги, та неодноразово чули, як читачі дають свої відгуки про цілющі  властивості для душі після прочитання. Життя дійсно змінюється, тому що в книгах велика мудрість та багато цінностей. Книги Ксенії Тейлор неодноразово перевидавались. А «На Грані Століть», «Всесвіт як Гугл» – взагалі стали бестселерами. 

Ксенія Тейлор займається громадською діяльністю. Вона працює з молоддю, читає тренінги для різних молодіжних організацій, лекції в університетах, записує і дарує цілі курси. Активно займається впровадженням у Україні програми боротьби з домашнім насиллям. Працює з людьми з ПТСР, надає психологічну допомогу сім’ям, які втратили батька та постраждали від військової діяльності. 

Олеся Тарасенко: «Ваш роман «На Грані Століть» – це ще одна грань вашого письменницького таланту. Це любовний роман – екшн, пригоди, фентезі. Він неймовірний. Я прочитала його за одну ніч – не змогла зупинитися. Цей роман поглинає. Я також знаю, що цей роман перекладено англійською мовою і його читають в усьому світі. І у мене, і в усіх читачів одне запитання – коли буде продовження цих пригод? Дуже чекаємо!»

Ксенія Тейлор: «Пишу. Для мене це також виклик. Але те, що виходить – вважаю, що буде круто».

Олеся Тарасенко: «Ксенія, про що Ви мрієте? Чого прагнете? Стільки всього вже зроблено. Які Ваші подальші плани?» 

Ксенія Тейлор: «Планів багато. Буду писати книгу для батьків, для підлітків. Розробляю курс навчання консультантів-психологів. Працюю над новим методом в психотерапії, пишу наукові статті, досліджую результати. Але це все діяльність. Найголовніше – це життя!  Хочу навчитися ще більше бути щасливою, ще більше насолоджуватися кожним днем, кожною миттю. Я вчусь цьому кожного дня. Це велика праця. Але вона того варта. Якість життя і те, що ми відчуваємо – це наша 100% відповідальність. Бути щасливою тут і зараз – це і є мета життя. Я щаслива жінка».

Наш 1-блок журнал Lucky Ukraine вдячний Ксенії за цікаве і відверте інтерв’ю і бажаємо, щоб всі мрії здійснилися.  

Зараз вже готуються до виходу в світ ще дві книги письменниці. Ми з нетерпінням чекаємо на нові книжки Ксенії Тейлор та запрошення на презентацію. Обов’язково розповімо, як все пройшло, та що ще відбувається цікавого в Україні і світі. Будемо і далі знайомити вас з людьми, які змінюють суспільство і роблять життя кращим. Слідкуйте за нашими публікаціями, бо 1-блок журнал України Lucky Ukraine завжди перший.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».